Czy kolej wróci do Lubska?

kolej W środę 06.11.2019 r. odbyło się w ratuszu spotkanie w sprawie szans i możliwości przywrócenia w Lubsku transportu kolejowego pasażerskiego i towarowego.

Spotkanie odbyło się w zacnym gronie, a udział w nim wzięli Burmistrz Lubska, Starosta Powiatu Żarskiego, radni RM w Lubsku, przedstawiciele: Urzędu Transportu Kolejowego z Warszawy, Wojewody Lubuskiego, Marszałka Województwa Lubuskiego, Zakładu Linii Kolejowych PKP PLK z Zielonej Góry, Lubuskiego Oddziału Spółki Przewozy Regionalne POLREGIO, Spółki Pol-Miedź Trans z Lublina, Fundacji Kolejowej „Stacja Lubsko/Sommerfeld”.

Czytaj więcej...

Zachodnie Forum Gospodarcze zaprasza

b_240_0_16777215_00_images_artykuly_2019_09_jadpboghkpkokpbg.pngZachodnie Forum Gospodarcze 2019 serdecznie zaprasza na największe regionalne spotkanie środowiska biznesu:

  • 2 października - Biznes po niemiecku, godz. 9:30 - 15:00 Grape Town Hotel, Al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze;
  • 3 października - MB Startup Day, godz. 9:00 - 17:00 Grape Town Hotel, Al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze;
  • 4 października - Zachodni Kongres Innowacji: Time to cooperation with startup, godz. 9:30 - 15:00 Park Technologiczny Interior, ul. Inżynierska 8 w Nowej Soli.

Czytaj więcej...

Kongres Gospodarczy Lubuskie 2019!

kongresMarszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak, serdecznie zaprasza do udziału w Kongresie Gospodarczym - Lubuskie 2019, który odbędzie się w dniach 10-11 października.
Tematem przewodnim będą najistotniejsze kwestie związane z rozwojem ekologii i jakości życia, inteligentne technologie, społeczeństwo cyfrowe oraz marketing terytorialny.

W Kongresie udział wezmą lubuscy przedsiębiorcy, samorządowcy oraz przedstawiciele świata nauki.

Więcej informacji na stronie: https://kongres.lubuskie.pl/

Port Lotniczy Zielona Góra

plende
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko