No result...

O powrocie przemysłu gliny i ceramiki do Lubska

Spotkanie burmistrza z przedstawicielami firmy LHL KlinkierPojawiła się nowa inicjatywa zagospodarowania terenów po byłej cegielni przy ul. Transportowej w Lubsku.

W dniu dzisiejszym (piątek 19.02.2021 r.) Burmistrz Lubska Janusz Dudojć gościł u siebie przedstawicieli LHL Klinkier Sp. z o.o. z Gozdnicy, którzy zaprezentowali plany swoich zamierzeń inwestycyjnych w Lubsku.

Czytaj więcej...

Uroczyste otwarcie farm fotowoltaicznych w Lutolu

Burmistrz Lubska na otwarciu farmy słonecznejBurmistrz Lubska Janusz Dudojć, na zaproszenie inwestora PGE Energia Odnawialna S.A. uczestniczył w uroczystym otwarciu dwóch farm fotowoltaicznych w Lutolu (farmy Lutol 1 i farmy Lutol 2, każdej o mocy 1 MW).

Czytaj więcej...

Podpisanie aktu notarialnego

 Państwo Katarzyna, Tomasz i Krzysztof Iwaniccy oraz Burmistrz LubskaPowstanie zakład na strefie inwestycyjnej w Górzynie!!! Akt notarialny z KTK Iwaniccy z Lubska na sprzedaż działki - PODPISANY!

W poniedziałek 22 czerwca 2020 roku Burmistrz Lubska Janusz Dudojć podpisał akt notarialny z przedstawicielami KTK Iwaniccy Sp. z o.o. spółka komandytowa z Lubska na sprzedaż działki na strefie w Górzynie.

Czytaj więcej...

Port Lotniczy Zielona Góra

plende

Baszta

Budynek Domu Pomocy Społecznej

Budynek Lubskiego Domu Kultury

Fontanna na tle LDK

Lubski deptak, w tle Ratusz

Bratki, widok ul. Krakowskie Przedmieście

Lwy przed Halą Widowiskowo-Sportową

Logo Gmina na "6" 2017