Radan 1 Sp. z o.o.

Burmistrz Lubska Janusz Dudojć z Panem Stanisławem Tomasem - Prezesem Zarządu Firmy RADAN 1 Sp. z o.o. z Tucholi ŻarskiejWczoraj Burmistrz Lubska Janusz Dudojć spotkał się w ratuszu z Panem Stanisławem Tomasem - Prezesem Zarządu Firmy RADAN 1 Sp. z o.o. z Tucholi Żarskiej, która jest nagradzanym liderem w hodowli bydła mięsnego w Polsce. 

Podczas spotkania podsumowano dotychczasową współpracę oraz omówiono plany na przyszłość, które obecnie dotyczą inwestycji budowy farmy fotowoltaicznej, której założeniem jest zmiana energii promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Inwestycja w fotowoltaikę przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza, jednocześnie generując duże oszczędności.

 Władze Gminy, biorąc pod uwagę zarówno dobro mieszkańców jak i środowiska, popierają każdą inicjatywę, która przyczynia się do rozwoju regionu, bez naruszania jego naturalnych zasobów. 
Firma Radan chętnie angażuje się również w realizację działań lokalnych, zarówno tych, organizowanych przez Gminę (np. Dożynki), jak i innych inicjatyw społecznych. 
Zarządowi oraz pracownikom Radanu dziękujemy za dotychczasową bardzo dobrą współpracę oraz za uzyskane wsparcie. Życzymy także pomyślności w codziennej działalności firmy oraz sukcesu w realizacji planowanych zamierzeń w zakresie dalszego rozwoju Spółki.

 
 

Port Lotniczy Zielona Góra

plende

Baszta

Budynek Domu Pomocy Społecznej

Budynek Lubskiego Domu Kultury

Fontanna na tle LDK

Lubski deptak, w tle Ratusz

Bratki, widok ul. Krakowskie Przedmieście

Lwy przed Halą Widowiskowo-Sportową

Logo Gmina na "6" 2017