Z wizytą u Dr ZOO

Burmistrz Lubska i pan Rafał Rafalski na tle nowej kliniki dla zwierząt - Dr ZOOWe wtorek 16 czerwca br. Burmistrz Lubska Janusz Dudojć odwiedził lubskiego lekarza weterynarii Pana Rafała Rafalskiego.

Obecnie Pan Rafał prowadzi Przychodnię Weterynaryjną JuniorVet przy ul. Poznańskiej w Lubsku. Jednak nie każdy zapewne wie, że jednocześnie jest w trakcie realizacji inwestycji polegającej na adaptacji budynku po byłej dyskotece ZOO przy ul. Budowlanych w Lubsku na nowoczesną klinikę dla zwierząt.

Obiekt, choć jeszcze w trakcie prac wykończeniowych – robi ogromne i bardzo pozytywne wrażenie. Jak mówi Pan Rafał, decyzję o realizacji tej inwestycji podjął z myślą o polepszeniu warunków pracy. Obecnie przychodnia obsługuje (poza jedną) wszystkie gminy powiatu żarskiego i ma bardzo wielu czworonożnych pacjentów. Nowa klinika, to przestrzeń i nowoczesność. Gołym okiem widać dążenie do perfekcji i dbałość o każdy detal.

W obiekcie znajdą swoje miejsce: przychodnia weterynaryjna, ośrodek rehabilitacyjny oraz SPA dla zwierząt, hotel dla 20 psów i 30 kotów. Będzie się tam mieścił również ośrodek szkoleniowo-warsztatowy.
Wg planów klinika zostanie uruchomiona w okresie wakacyjnym.

Dziękujemy Panu Rafałowi za spotkanie i miłe przyjęcie. Gratulujemy wspaniałej inwestycji, której realizacja pozytywnie wpływa na wizerunek naszego miasta.

Życzymy Panu oraz pracownikom kliniki sukcesów w przywracaniu zdrowia naszym pupilom, zadowolenia w nowym miejscu pracy oraz tego, by ten wspaniały obiekt zdobywał coraz większe uznanie, które znajdzie swój wyraz w dużej liczbie zadowolonych czworonożnych pacjentów i ich właścicieli!