Powstanie osiedle małych domów wielorodzinnych

Burmistrz i przedstawiciele firmy Puro Sp. z o.o.W poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku Burmistrz Lubska Janusz Dudojć gościł u siebie przedstawicieli Puro Sp. z o.o. – firmy, która w odpowiedzi na ogłoszone przez Gminę Lubsko przetargi na sprzedaż nieruchomości, złożyła najkorzystniejsze oferty na zakup 9 działek przy ul. Jarzębinowej w Lubsku.

Dziś 27 sierpnia 2021 roku nastąpiło podpisanie aktów notarialnych finalizujących sprawę sprzedaży ww. działek.

Inwestorzy mają opracowaną wstępną koncepcję zagospodarowania terenu obejmującą wybudowanie 12 małych domów wielorodzinnych. Będą to budynki trzykondygnacyjne, dostosowane do rzeźby terenu. W każdym domu planuje się wykonanie 11 lokali mieszkalnych. W budynkach będą również lokale z funkcją usługową z perspektywa wynajmu m. in. na mini żłobek i mini przedszkole.

Obecnie trwają przygotowania do procesu inwestycyjnego, który Spółka planuje rozpocząć już w 2022 roku.

Z uwagi na trwający etap projektowy, istnieje możliwość dostosowania układu i wielkości mieszkań do indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania, mogą kontaktować się z inwestorem mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Port Lotniczy Zielona Góra

plende

Baszta

Budynek Domu Pomocy Społecznej

Budynek Lubskiego Domu Kultury

Fontanna na tle LDK

Lubski deptak, w tle Ratusz

Bratki, widok ul. Krakowskie Przedmieście

Lwy przed Halą Widowiskowo-Sportową

Logo Gmina na "6" 2017