Nasza strona internetowa jedną z najlepszych w Polsce!

b_0_150_16777215_00_images_artykuly_2016_12_IMG_4757e.JPGPolska Agencja Informacji i Inwestycji  Zagranicznych (PAIiIZ) zorganizowała po raz kolejny ogólnopolski konkurs na najlepszą samorządową stronę internetową promującą  lokalne tereny inwestycyjne oraz przedsiębiorczość. Do konkursu zgłosiło się 40 gmin. Następnie badano stopień zgodności strony ze standardami i oczekiwaniami organizatora, co warunkuje możliwość lepszej współpracy i promocji terenów inwestycyjnych przez PAIiIZ na całym świecie. Nasza strona „Invest in Lubsko”  została wyróżniona jako jedna z czterech  najlepszych stron w kraju.

Wymiernym efektem  tego wyróżnienia będzie  bezpośrednia promocja  Lubska i naszych terenów inwestycyjnych przez Agencję. Wyróżnienia zostały  wręczone  w dniu 6 grudnia br. na dorocznej konferencji poświęconej współpracy  ze specjalnymi strefami ekonomicznymi, centrami obsługi inwestora i eksportera oraz samorządami. Więcej informacji z konferencji przedstawimy w najbliższym numerze Magazynu Lubskiego.

 

b_0_150_16777215_00_images_artykuly_2016_12_IMG_4748e.JPG

Podczas ceremonii wręczenia wyróżnień. Od lewej stoją: Tomasz Pisuła - prezes Zarządu PAIiIZ, burmistrzowie i prezydenci wyróżnionych miast: Brześcia Kujawskiego, Lubska, Raciborza i Rawicza oraz  Mirosław Odziemczyk - pełnomocnik Zarządu PAIiZ ds. współpracy ze specjalnymi strefami ekonomicznymi.

Port Lotniczy Zielona Góra

plende
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko
Lubsko